Strojírenská výroba Antonín Chvojka
Česká firma s tradicí od roku 1992

CS DE EN

Volné výrobní kapacity

Hledáte novou kapacitu pro svou produkci?

Nebo potřebujete spolehlivého obchodního partnera, který umístí Vaši výrobu ve svých prostorách a zajistí Vám kompletně chod celé produkce? Oba požadavky uspokojíte u nás.

Vlastníme velké výrobní prostory a z tohoto důvodu vznikla sesterská společnost Jiřina Chvojková. V této společnosti zajišťujeme kompletní chod různorodých produkcí pro naše obchodní partnery a zároveň poskytujeme skladové prostory.

V současné době spolupracujeme např. s firmou Richter Schaumstoff GmbH, pro kterou zajišťujeme řezání a lepení matrací z molitanu. Od roku 1992 jsme obchodními partnery společnosti Rehau AG, pro kterou kompletujeme gumové a silikonové komponenty. Zdobíme flakony pro firmu Heinz Glas Dekor. K tomuto vlastníme rovněž stroj na balení porcelánu, na němž podle potřeby nárazově doplňujeme výrobu společnosti Porzellanfabrik Schönwald. Jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit potřebám našich klientů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte: partner@antoninchvojka.eu nebo nám přímo zavolejte +420 354 526211 a my Vám rádi poskytneme bližší informace o našich kapacitách a možnostech případné spolupráce.

Řezání a lepení molitanu - výroba matrací
 

Kompletace gumových a silikonových komponentů pro společnost Rehau AG

Balení porcelánu na našem stroji

 

 

Skladové prostory k pronájmu

10.06.2016
Nabízíme skladové prostory k pronájmu. Naší výhodou je cenová nabídka a strategická poloha naší společnosti, která se nachází cca 500 m od německých hranic.

Spuštěny nové webové stránky

09.02.2012
Spustili jsme nové webové stránky

Nové webové stránky

18.01.2012
V rámci nového pojetí marketingu v naší společnosti připravujeme nové webové stránky naší společnosti, které budou spuštěny v březnu 2012.

náhled pro tisk | tisknout stránku | nahoru

1992 – 2017 © Antonín Chvojka | anchvojka@iol.cz