Strojírenská výroba Antonín Chvojka
Česká firma s tradicí od roku 1992

CS DE EN

O společnosti

Kdo jsme a co děláme

Firma Antonín Chvojka zahájila svou činnost v roce 1992 v Aši. Jedná se o českou firmu bez zahraničního kapitálu. V současné době společnost zaměstnává cca 70 zaměstnanců.

Výrobním programem je strojírenská výroba, která zahrnuje výrobu jednotlivých dílů pro čerpadla, silniční stroje a další komponenty až po sestavy pro barvicí stroje a strojírenských celků. Vzhledem k vysoké kvalitě našich produktů, naší výhodné zeměpisné poloze a lehké dostupnosti ze Západní Evropy, většina naší produkce je vyvážena do Německa a Holandska, kde sídlí naši kličoví zákazníci.

Naši produkci dodáváme do společností z různorodých průmyslových odvětví (strojírenský, automobilový, zdravotnický, letecký, textilní, atd.) a mezi naše klíčové zákazníky patří společnosti HAMM AG, Thies GmbH & Co., Niehoff , Wilo Emu GmbH, Rehau AG, De Jong, a další.

Skladové prostory k pronájmu

10.06.2016
Nabízíme skladové prostory k pronájmu. Naší výhodou je cenová nabídka a strategická poloha naší společnosti, která se nachází cca 500 m od německých hranic.

Spuštěny nové webové stránky

09.02.2012
Spustili jsme nové webové stránky

Nové webové stránky

18.01.2012
V rámci nového pojetí marketingu v naší společnosti připravujeme nové webové stránky naší společnosti, které budou spuštěny v březnu 2012.

náhled pro tisk | tisknout stránku | nahoru

1992 – 2017 © Antonín Chvojka | anchvojka@iol.cz